Profesjonalny monitoring
poprzednim miesiącu lipiec 2020 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 27 1 2 3 4 5
week 28 6 7 8 9 10 11 12
week 29 13 14 15 16 17 18 19
week 30 20 21 22 23 24 25 26
week 31 27 28 29 30 31
domofony


„W poszukiwaniu innowacji”

Zapraszamy do oglądania Spotu z promocyjny „Bliżej – smaczniej i bezpieczniej” prezentującego przykłady dobrych praktyk sprzedaży bezpośredniej w branży rolniczej– 4 odcinki. 
Spot promocyjny  dostępny na stronie www.razem-dla-rozwoju.pl
 

Cel operacji:
 
Przeszkolenie rolników – uczestników wyjazdów studyjnych w zakresie wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, szczególnie w zakresie współpracy i wsparcia sprzedaży detalicznej bezpośredniej.
 
Formy realizacji:
 
Wyjazdy studyjne prezentujące dobre praktyki w zakresie współpracy rolników we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzedaży detalicznej bezpośredniej umożliwią wymianę doświadczeń i podniesienie kompetencji w zakresie aktywizacji gospodarczej terenów wiejskich, dzięki wizytacji na miejscu uczestnicy wyjazdu będą mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z dobrymi praktykami wdrożonymi i funkcjonującymi w innych województwach.
Spot promujący dobre praktyki wdrażania innowacyjnych rozwiązań w sprzedaży bezpośredniej produktów rolniczych stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego świata – wykorzystanie medium telewizji internetowej to dotarcie do szerokiego grona osób zaangażowanych zarówno w kreowanie rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich jak również ostatecznych odbiorców oferowanych usług i produktów lokalnych na obszarach wiejskich. Wybrana forma przekazu gwarantuje osiągnięcie zintegrowanych efektów działań w kontekście podejmowanych działań mających na celu ułatwienie transferu wiedzy, wymiany doświadczeń oraz promocji współpracy w sektorze rolnym i realizacji przez rolników wspólnych inwestycji.
 
Zakładane rezultaty:
Planowanym rezultatem działań będzie zwiększenie liczby mieszkańców obszarów wiejskich, w tym lokalnych rolników podejmujących realizację wspólnych inwestycji, korzystających z zewnętrznych źródeł dofinansowania, restrukturyzacja i modernizacja gospodarstw rolnych, propagowanie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich oraz promocja współpracy w sektorze rolnym.
 
Realizacja projektu przyczyni się do osiągnięcia następujących efektów:
- rozwoju współpracy i wsparcia sprzedaży detalicznej bezpośredniej na obszarze woj. mazowieckiego
 
Grupę docelową stanowią będą rolnicy mieszkańcy obszarów wiejskich z terenu województwa mazowieckiego.
 
 
Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

Radzanowo  

Urząd Gminy Radzanowo

ul. Płocka 32
09-451 Radzanowo
Zobacz na mapie  

Link do strony miejscowości: 
Rogozino.eu
 

Kontakt

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
e-PUAP: /e6x093ghd2/skrytka
tel.  (24) 369 50 10
fax. (24) 369 50 11
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Urząd Gminy Radzanowo Projekt i wykonanie: HEDEA.pl